Nasza historia i ewolucja

Początki działalności naszej firmy sięgają lat 90-tych a konkretnie roku 1996. Przez kilka lat od startu ze względu na dużą podaż ze strony klientów indywidualnych realizowaliśmy projekty o mniejszej skali i zasięgu, aby po kilkunastu latach działalności stać się jedną z wiodących firm elektrycznych w województwie łódzkim.

Właścicielami przedsiębiorstwa obecnie są bracia Mariusz i Kamil Dąbrówka, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu w firmach usługowych z sektora budowlanego i telekomunikacyjnego sukcesywnie budują markę, potencjał i zwiększają zasięg ELTECH działając nie tylko w Polsce, ale również na terenie wspólnoty UE.

1996 - Początek działalności
Realizacja projektów elektrycznych, głównie w domach jednorodzinnych oraz małych i średnich przedsiębiorstwach sektora prywatnego.
1997-2007 - Rozwój
Wzrost zatrudnienia i rozbudowa portfela klientów instytucjonalnych. Pozyskanie do współpracy takich marek jak: ATLAS, ADAMED, GDDKiA. 
2008-2012 - WALKA Z KRYZYSEM
Ogólnoświatowy kryzys przyczynił się do załamania branży budowlanej. Firmy instalacyjne bardzo mocno odczuły jego skutki.  
2014 - REORGANIZACJA
Zmiana na stanowisku właściciela firmy. Sukcesja i kontynuacja działalności prowadzonej przez kolejne pokolenie. 
2015 - DALSZE PRZEKSZTAŁCENIA I POWIĘKSZANIE POTENCJAŁU
Eltech staje się spółką prowadzoną przez rodzeństwo Kamila i Mariusza Dąbrówka. Rozpoczynamy nowy etap dynamicznego rozwoju. 
2015-2020 - INWESTYCJE I WZROST ZATRUDNIENIA
Pozyskanie nowych dużych kontraktów, inwestycje w nowoczesny park maszynowy (urządzenia akumulatorowe firmy Milwaukee) zwiększający ergonomię i bezpieczeństwo pracy, zatrudnienie kadry inżynierów do działu projektowego i wykonawczego. Opracowanie strategii rozwoju na najbliższe lata.
2021 - WDROŻENIE SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001:2015 i EKSPANSJA ZAGRANICZNA
Ze względu na rosnącą skalę działalności zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu zarządzania jakością, jednostka certyfikująca to firma DEKRA. 5.2021 uruchamiamy naszą pierwszą zagraniczną realizację. Przewidywany termin zakończenia prac to 3 kwartał 2022.
2022 - DALSZE INWESTYCJE W SPRZĘT
Zakup minikoparki Caterpillar, podnośnika nożycowego, kontenerów magazynowo-socjalnych i urządzeń pomiarowych wspierających procesy decyzyjne na etapie projektowym i wykonawczym.

Misja + wizja

 

"Projektować i wdrażać bezpieczne dla ludzi i środowiska rozwiązania poprzez wykorzystanie transformacji rynku energetycznego w kierunku odnawialnych źródeł energii (OZE)".Nasz zespół

Od 2015 roku Eltech stale rośnie i pozyskuje kolejnych wykwalifikowanych pracowników. O ich możliwościach najlepiej świadczą liczne realizacje dużych inwestycji budowlanych.

 

Obecnie zespół liczy ponad 30 osób i składa się z : 

kadry zarządzającej: właściciele, kierownicy robót/kontraktu,

kadry koncepcyjnej: projektanci, kosztorysanci,

kadry wspierającej: magazynierzy, prefabrykatorzy, wsparcie pracy biura, kadry, księgowość

kadry wykonawczej: brygadzista, elektromonterzy, pomocnicy, podwykonawcy.

 

Poniżej prezentujemy naszą strukturę organizacyjną:

Polityka jakości

Działając w myśl zasady:

„Łączymy energię elektryczną z energią naszych klientów”

Angażując się w każdy detal realizowanej inwestycji dostarczamy rozwiązania optymalne kosztowo, funkcjonalne, skalowane i bezpieczne dla użytkownikówkońcowych.

 

Cele te realizujemy przez:

  • Łączenie nowoczesności z doświadczeniem,
  • Zatrudnienie pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy poza posiadaną wiedzą techniczną są również bardzo otwartymi ludźmi i chętnie podnoszą swoje kompetencje,
  • Wykorzystanie najnowszych technologii w celu budowania przewagi nad konkurencją,
  • Niezwłoczne i sumienne wykonywanie zleconych prac,
  • Spełnienia mających zastosowanie wymagań prawnych i innych,
  • Ciągłe doskonalenie skuteczności wdrażanego systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2015.

 

W myśl przyświecających idei, zakomunikowana, utrzymywana i udokumentowana Polityka jakości daje poczucie stabilności, trwałości oraz bezpieczeństwa partnerstwa biznesowego.

ELTECH - nie tylko w słowach

Sprawdź naszą ofertę!