Współpracujemy w różnych formach dostosowanych do potrzeb każdego klienta

Lata doświadczeń umocniły nas w przekonaniu, że każdy proces inwestycyjny jest inny pomimo łączących je podobieństw. Dlatego bazując na potencjale ludzkim, dobrej organizacji i optymalnie dobranym sprzęcie realizujemy kontrakty w oparciu o różne modele współpracy.

Poniżej prezentujemy wybrane z nich: 
 

Generalny wykonawca

Inwestor

Stała obsługa

Eltech - Generalny wykonawca oraz Inwestor

Widzimy na co dzień, jak dużym wyzwaniem jest bycie Generalnym Wykonawcą, dlatego postawiliśmy na kompleksowość obsługi inwestycji, oferując wsparcie na każdym etapie kontraktu elektrycznego.
 

  • doradztwo i załatwienie wszystkich niezbędnych pozwoleń i formalności,
  • prace projektowe wraz z uzgodnieniami międzybranżowymi,
  • realizacja kontraktu pod ciągłym nadzorem kadry inżynierskiej naszej firmy,        
  • procedura odbiorowa inwestycji w tym przygotowanie dokumentacji powykonawczej i fizyczne uczestnictwo w całej procedurze,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stała opieka nad inwestycją 

Podejmując decyzje inwestycyjną, czasami w oparciu o majątek gromadzony latami ciężkiej pracy, każdy z nas ma pewne obawy o to, jaki będzie efekt końcowy. Dlatego działając w modelu Eltech - Inwestor możesz być spokojny o elektryczną część swojego kontraktu.


 

Eltech - Stała obsługa

Ciągłość działania biznesu i poczucie bezpieczeństwa trudno jest wycenić jednak w momencie awarii lub zdarzeń losowych takich jak np. pożar jesteśmy w stanie precyzyjnie oszacować nasze straty chociażby na potrzeby dochodzonego odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Dlatego wielu klientów decyduje się na usługę stałej obsługi, która pozwala wyeliminować część zagrożeń związanych z niewłaściwą eksploatacją instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

  • doradztwo, poznanie specyfiki obiektu, zapoznanie z dokumentacją obiektu tj. instrukcjami, pomiarami oraz ustalenie zakresu wsparcia,
  • opracowanie modelu współpracy z uwzględnieniem wszystkich wymagań w tym urzędowych takich jak prawo budowlane, energetyczne,  
  • realizacja umowy, cykliczne wykonywanie czynności ustalonych w modelu współpracy np. przeglądów, pomiarów, usunięcia awarii wraz z opracowaniem ustalonej dokumentacji po wykonanych czynnościach.   

Doradztwo

Projekt

Realizacja